BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


ltrv-banner_en – no title.png

Kviečiame dalyvauti Lietuvos kaimo tinklo inicijuotoje apklausoje apie kaimo vietovių ateitį.

Apklausa skirta kaimo vietovių gyventojams, kurie ne tik gerai žino kasdienius iššūkius bei jų gyvenamosios kaimo vietovės ypatumus, bet ir neabejotinai savo įžvalgomis gali prisidėti prie Europos Komisijos kuriamos „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“. Europos Komisija iki 2021 m. birželio mėn. ketina parengti „Ilgalaikę kaimo vietovių viziją", kitaip tariant, strateginį dokumentą, kurio atspirties taškas - ne politikos formuotojai, o kaimo vietovių gyventojai, geriausiai išmanantys ir žinantys konkrečios kaimo vietovės kasdienius iššūkius ir galintys padėti identifikuoti galimybes.

Maloniai prašome skirti bent 10-15 min. ir sudalyvauti apklausoje. Jūsų atsakymų ir idėjų lauksime iki 2021 m. sausio 31 d. (imtinai), o klausimyną rasite paspaudę šią nuorodą.

Dėkojame už Jūsų skirtą laiką ir bendradarbiavimą!