BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Lietuvos galia balsavimas.jpg

Startavo „Lietuvos galia“ projekto konkurso viešas balsavimas, kurio metu Lietuvos žmonės kviečiami išreikšti savo pilietinę valią balsuojant už, jų manymu, labiausiai nusipelniusias projekto iniciatyvas „Stiprios“, „Teisingos“, „Žalios“ ir „Inovatyvios“ Lietuvos kategorijose.

Balsavimas vyksta projekto platformoje www.lietuvosgalia.lt iniciatyvų aprašymų puslapiuose. Savo balsą už labiausiai patikusias ir, Jūsų manymu, verčiausias laimėti iniciatyvas, atiduoti galite iki lapkričio 1 d

Konkurso nugalėtojai bus renkami dviem etapais – viešu balsavimu ir komisijos vertinimu. 15 daugiausiai balsų surinkusių iniciatyvų iš kiekvienos kategorijos bus pateiktos svarstyti kompetentingai komisijai. Įvairių sričių ekspertų komisija išrinks 20 šių metų konkurso laureatų, kurie bus apdovanoti iškilmingos ceremonijos metu gruodžio 3 dieną.

Kviečiame LKT narius ir visus, norinčius palaikyti labiausiai patikusias šalies gerovės kūrėjų iniciatyvas, auginti bendruomeniškumo kultūrą ir skatinti savanorystę, aktyviai dalyvauti balsavime ir padėti išrinkti geriausius iš geriausių!