BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


2024 03 26 renginys.jpg

Lietuvos kaimo tinklas (LKT) kovo 26 d. 10 val. kvietė į nuotolinį LKT dirbtuvių formato renginį, kuriame buvo pristatyta Agro-maisto sektoriaus pasaulinių tendencijų ir Lietuvos potencialo vertinimo 2023 m. apžvalga.

Stebint pasaulines agromaisto tendencijas ir kylantį susidomėjimą žemės ūkio ir maisto pramonės sektoriumi, Inovacijų agentūra parengė išsamią agromaisto sektoriaus apžvalgą, kurioje pristatomos naujausios sektoriaus pasaulinės tendencijos perspektyvos Lietuvoje. Inovacijų agentūros Proveržio departamento koordinatorė dr. Karolina Trakšelytė-Rupšienė pasidalino savo patirtimi ir įžvalgomis apie naujausias pasaulines agromaisto sektoriaus mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) tendencijas bei Europos Sąjungos pozicija šiame sektoriuje.

Pranešėja informavo, kad dokumentas „Agro-maisto sektoriaus pasaulinių tendencijų apžvalga ir Lietuvos potencialo vertinimas 2023“ yra parengtas įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas”. Parengtą dokumentą galite peržiūrėti čia.

Susitikimo metu, buvo pristatyti  Lietuvos gyvybės mokslų sektoriui iškelti tikslai, Lietuvos agromaisto ekosistema, šio sektoriaus potencialo vertinimo rezultatai ir Lietuvos agromaisto sektoriaus vykdytos įmonių apklausos rezultatai.

Dalyviams buvo pateikiama informacija, apie pagrindines Agro-maisto sektoriaus problemas, jų sprendimo būdus bei biotechnologijų taikymo agro-maisto sektoriuje galimybes.

Renginio metu pristatytą pranešimą galite rasti žemiau esančioje Dokumentų skiltyje.

Renginio įrašas.