BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


metiniam.JPG

Kovo 2 d. vyko Lietuvos kaimo tinklo (LKT) sekretoriato organizuojamas metinis LKT narių susitikimas.

Susitikimo metu buvo apžvelgtos 2022 m. Lietuvos kaimo tinklo vykdytos veiklos bei pasiekti rezultatai, pristatyti 2023 metų planai bei galimybės LKT nariams įgyvendinti komunikacijos projektus, taip pat susitikimo dalyviai buvo supažindinti su 2023 m. „Gerųjų projektų pavyzdžių“ atrankos procesu bei esminiais aspektais, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį teikiant projektus dalyvauti konkurse. Susitikimas vyko „LKT dirbtuvių“ formatu.

Išklausius visus pranešimus, LKT sekretoriato atstovai pakvietė susitikimo dalyvius diskusijai jiems aktualiomis temomis, ragino užduoti rūpimus klausimus bei teikti LKT sekretoriatui pasiūlymus, susijusius su vykdomų veiklų tobulinimu.

Dėkojame LKT nariams už aktyvumą užduodant aktualius klausimus bei teikiant savo siūlymus susitikime pristatytomis temomis. Taip pat primename, kad jau 2023 m. kovo 14 dieną planuojama organizuoti dar vieną „LKT dirbtuvių“ susitikimą, kuris bus skirtas pristatyti atnaujintas Renginių komunikacijos priemonių įgyvendinimo taisyklių nuostatas, taip pat kartu su Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos kolegomis aptarti dažniausiai pasitaikančias paraiškų, mokėjimo prašymų bei galutinių projekto įgyvendinimo ataskaitų pildymo, informacijos šiuose dokumentuose pateikimo klaidas ir trūkumus bei kaip šių klaidų išvengti.

Kviečiame sekti informaciją LKT internetinės svetainės naujienų skiltyje, kurioje artimiausiu metu rasite visą informaciją tiek apie kovo 14 d. „LKT dirbtuvių“ renginį, tiek apie visus kitus LKT sekretoriato organizuojamus renginius bei iniciatyvas.

Kovo 2 d. vykusio metinio LKT narių susitikimo vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia.

Ateities kaimo kūrėjų apdovanojimų laimėtojų įspūdžius galite pamatyti čia.