BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


2020-11-24-04.jpg

Lapkričio 24 d. Lietuvos kaimo tinklas (toliau – LKT) dalyvavo Europos kaimo plėtros tinklo (toliau – ENRD) nuotoliniame seminare, kurio metu buvo siekiama nustatyti projektų sėkmės veiksnius ir pridėtinę vertę.

Seminaras taip pat leido keistis sėkmingų projektų patirtimis, vyko skirtingų šalių projektų, atrankos proceso bei kriterijų pristatymai. Apskritojo stalo diskusijai pristatymus parengė nacionalinių kaimo tinklų atstovai iš Švedijos, Lietuvos, Suomijos, Slovakijos ir Prancūzijos. Renginio metu LKT atstovavusi Jurgita Pugačiauskaitė-Butrimienė pristatė LKT gerųjų projektų pavyzdžių atrankos modelį, aptarė pagrindinius sėkmės veiksnius bei komunikavimo priemones. Po pristatymų visi dalyviai buvo suskirstyti į grupes, kuriose vyko diskusijos tema „Sėkmingų projektų vertinimas ir komunikavimas“. Diskusijų apibendrinimą bei projektų pristatymus galima rasti ENRD svetainėje arba paspaudus šią nuorodą.

Seminaro metu pristatytos „ENRD Rural Inspiration Awards' 2021" (toliau – RIA) apdovanojimų nominacijos bei atrankos pradžios data. Renginyje dalyvavo ankstesnių metų RIA laimėtojai iš Čekijos, Nyderlandų, Švedijos ir Suomijos, kurie pristatė savo projektų įgyvendinimo rezultatus bei pagrindinius sėkmės veiksnius. Papildomai, ENRD atstovai aptarė įvykusiąs viešąsias konsultacijas dėl ilgalaikės kaimo vietovių vizijos bei paragino dalyvius atsakyti į klausimyną, kurį galite rasti paspaudę šią nuorodą.