BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Dirbtuvių užsklanda.jpg

Lietuvos kaimo tinklas (LKT) gruodžio 12 d. 9:30 val. kvietė į LKT dirbtuves, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su šiais teisės aktų projektais:

1. Projektų inovatyvumo vertinimo metodikos projektu.

2. Ūkio subjektų, siekiančių pasinaudoti parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos ir Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano priemones, ekonominio gyvybingumo nustatymo taisyklių projektu.

3. Projekto vykdytojo, pretenduojančio gauti paramą iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai pagal Žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų Strateginio plano intervencines priemones, prekių, paslaugų ar darbų pirkimo taisyklių projektu.

 

LKT dirbtuvių darbotvarkė: 

9:30-9:40

Įžanga

9:40-10:20

Projektų inovatyvumo vertinimo metodikos projekto pristatymas.

Strateginio planavimo departamento Mokslo, inovacijų ir žinių plėtros skyriaus atstovas

 

Klausimai-atsakymai/Diskusija

10:20-11:00

„Ūkio subjektų, siekiančių pasinaudoti parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos ir Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano priemones, ekonominio gyvybingumo nustatymo taisyklių“ projekto pristatymas.

Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Paramos verslui skyriaus patarėja Inga Budzevičiūtė

 

Klausimai-atsakymai/Diskusija

11:00-11:30

„Projekto vykdytojo, pretenduojančio gauti paramą iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai pagal Žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų Strateginio plano intervencines priemones, prekių, paslaugų ar darbų pirkimo taisyklių“ projekto pristatymas.

Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Programos LEADER ir kaimo plėtros skyriaus atstovas.

 

Klausimai-atsakymai/Diskusija

11:30

Nuotolinio renginio pabaiga

Susitikimo metu LKT dirbtuvių dalyviai turėjo galimybę susipažinti su darbotvarkėje numatytų teisės aktų projektais, teikti savo pastabas ir pasiūlymus, diskutuoti su teisės aktų rengėjais ir taip prisidėti prie 2023–2027 metų Strateginio plano intervencinių priemonių įgyvendinimą reglamentuosiančių teisės aktų tobulinimo.

Su LKT dirbtuvėse pristatytais pranešimais ir pristatytų teisės aktų projektais galite susipažinti žemiau esančioje skiltyje „Dokumentai“.