BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


kvietimas.jpg

Gegužės 16 d. Lietuvos kaimo tinklo sekretoriatas organizavo renginį „LKT dirbtuvės“, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano Intervencinės  priemonės „Investicijos į žemės ūkio valdas“ ir Intervencinės  priemonės  „Smulkių-vidutinių ūkių plėtra“ įgyvendinimo taisyklių projektu.

Intervencinės  priemonės „Investicijos į žemės ūkio valdas“ įgyvendinimo taisyklių projektą pristatė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Paramos verslui skyriaus mentorė Milda Jusienė. Buvo pristatyti intervencinės priemonės tikslai bei pagrindinės tinkamumo gauti paramą pagal šią priemonę sąlygos. Taip pat buvo pristatyti pareiškėjams ir partneriams keliami reikalavimai, įsipareigojimai bei galimos paramos rūšys.

Antrasis pristatymas buvo skirtas pristatyti Intervencinės  priemonės „Smulkių-vidutinių ūkių plėtra“ įgyvendinimo taisyklių projektą, kurį parengė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Paramos verslui skyriaus vyriausioji specialistė Snieguolė Valiulienė. Pristatymo metu, buvo apžvelgti intervencinės priemonės tikslai ir prioritetai bei teikiamos paramos formos ir remiama veikla. Pažymėtina, kad būtina atkreipti dėmesį į pareiškėjams ir jų partneriams keliamus reikalavimu, kurie buvo pristatyti renginio metu.

Pasibaigus pristatymams, susitikimo dalyviai aktyviai teikė klausimus bei siūlymus pristatytiems teisės aktų projektams. Pristatytus teisės aktų projektus ir pranešimus galėsite rasti Dokumentų skiltyje.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Įvykusio renginio vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia: