BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Untitled design.png

Gegužės 10 d. vyko „LKT dirbtuvės“, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinės priemonės „Pasėlių, augalų ir gyvūnų draudimas“ veiklos „Pasėlių ir augalų draudimo įmokos kompensacija“ įgyvendinimo taisyklių projektu.

Teisės akto projektą pristatė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Strateginio planavimo departamento Strateginio planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Kaunė. Pristatymo metu buvo trumpai apžvelgti intervencinės priemonės tikslai bei pagrindinės tinkamumo gauti paramą pagal šią priemonę sąlygos. Taip pat buvo pristatyti planuojami dokumentų pateikimo terminai ir būdai. Pasibaigus pristatymui, susitikimo dalyviai aktyviai teikė klausimus bei siūlymus pristatytam teisės akto projektui. Svarbu paminėti, kad teisės akto projektas dar bus derinamas su visuomene įprasta tvarka (teisės aktų informacinėje sistemoje TAIS) bei tikslinamas, atsižvelgiant tiek į šios dienos susitikimo metu, tiek į oficialaus derinimo metu pateiktas pastabas bei pasiūlymus, jei tokių būtų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Įvykusio renginio vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia:

Susitikimo metu pristatytą pranešimą bei kitą medžiagą galite rasti žemiau esančioje skiltyje „Dokumentai“.