BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Estijos kaimo tinklas.jpg

Estijos kaimo tinklas sausio ir vasario mėnesiais organizuoja renginius, skirtus inovacijų plėtrai.

Sausio 17 d. 9:30-11:00 val. organizuojamas renginys - „Network to innovate: Smart Farming“, kuriame dalyvaus Estijos, Suomijos, Latvijos ir Lenkijos kaimo tinklų atstovai. Renginio metu bus galima susipažinti su šios srities ekspertais bei dalintis turima patirtimi. Registraciją į renginį vyksta iki sausio 16 d. 11 val. Registruotis galima čia. Renginio darbotvarkę ir daugiau informacijos apie organizuojamą renginį galite rasti čia.

Vasario 14 d. 9:30-11:00 val. organizuojamas renginys - „Network to innovate: Renewable Energy“. Renginyje bus dalijamasi patirtimi apie inovacijų plėtrą atsinaujinančios energetikos srityje. Renginyje dalyvaus Estijos, Suomijos, Latvijos ir Lenkijos kaimo tinklų atstovai. Registraciją į renginį vyksta iki vasario 13 d. 11 val. Registruotis galima čia. Renginio darbotvarkę ir daugiau informacijos apie organizuojamą renginį galite rasti čia.

Abu renginiai vyks nuotoliniu būdu, naudojantis ZOOM platforma. Daugiau informacijos apie Estijos kaimo tinklo renginius rasite šioje nuorodoje.