BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


logo-enrd-transparent-background_en.png

ENRD inicijuoja ir kviečia prisijungti prie tematinių grupių veiklos.

Kuriamos dvi naujos tematinės grupės:

1. Ūkininkų pozicijų stiprinimo ekologiško maisto tiekimo grandinėje tematinė grupė (angl. Thematic Group on Strengthening the position of farmers in the Organic Food Supply Chain).

Ši nauja tematinė grupė nagrinės dabartinius bendradarbiavimo ekologinės vertės grandinėje metodus, nustatys galimas intervencijos sritis siekiant paremti kolektyvinius veiksmus visoje ekologinės vertės grandinėje ir dalinsis gerąja patirtimi.

Daugiau informcijos apie šią grupę rasite čia.

2.  Kraštovaizdžio ypatybių ir biologinės įvairovės tematinė grupė (angl. Landscape Features and Biodiversity Thematic Group). 

Šioje naujoje tematinėje grupėje bus nagrinėjama, kaip kraštovaizdžio ypatybės gali būti apsaugotos, prižiūrimos, kuriamos ir atkuriamos naudojant įvairias BŽŪP intervencijas įvairiose valstybėse narėse. Bus dalijamasi geriausia praktika, kaip valstybės narės rėmė kraštovaizdžio elementų išsaugojimą ir kūrimą praeityje ir kaip geresni duomenys bei tikslinė parama gali sumažinti buveinių susiskaidymą ir padidinti biologinę įvairovę.

Daugiau informacijos apie šią grupę rasite čia.

Nuotraukų galerija

  • enrd-smcards-2022-landscape-features3.jpg
  • fyrkgjmwiaa-y7l.jpeg