BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


istockphoto-150947603-612x612.jpg

Kovo mėn. (1–31 d.) vyko antrasis LKT narių komunikacijos projektų, skirtų elektroninėms komunikacijos priemonėms, paraiškų surinkimas. Skirtas biudžetas – 300 000 Eur.

Gauta net 16 paraiškų, kuriose prašoma paramos suma siekia apie 260 tūkst. Eur. Taigi, nors Nacionalinė mokėjimo agentūra sudarinės paraiškų pirmumo eilę (tas turi būti atlikta per 30 d.d. nuo paraiškų surinkimo laikotarpio pabaigos), tačiau jau dabar aišku kad lėšų pakanka visoms paraiškoms.

Primename, jog pats pirmasis paraiškų surinkimas pagal šią priemonę įvyko 2020 m. gruodžio mėn. Jo metu buvo gautos 19 paraiškų už 315 tūkst. Eur, kurios jau yra baigiamos vertinti. Daliai jų teigiamas Projektų atrankos komiteto sprendimas jau priimtas balandžio 22 d., o likusi dalis bus įvertinta gegužės pradžioje. Lauksime įdomių elektroninės komunikacijos pavyzdžių!