BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


15724_c88e67876def5d4668ab519bd4d61f39.jpg

 

 

AKTUALI INFORMACIJA DĖL LIETUVOS KAIMO TINKLO NARIŲ PROJEKTŲ
 

1.

Keičiamas 2020 m. paraiškų priėmimo grafikas

 

Reaguojant į susiklosčiusią situaciją dėl COVID-19, buvo pakeistas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metų grafikas. KPP priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Lietuvos kaimo tinklo narių projektai“ paraiškų priėmimas yra pratęstas iki gegužės 15 d.

 

Daugiau informacijos: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/569e82c0126f11ea9d279ea27696ab7b/asr

 

2.

Lietuvos kaimo tinklo renginių įgyvendinimas atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją

 

Atsižvelgiant į 2020 m. kovo 14 d. Vyriausybės nutarimą Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo”, įsigalioja draudimai bei paslaugų teikimo ribojimai konkrečioms sritims, kurie taip pat gali paveikti ir įgyvendinamus projektus pagal KPP priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklo narių projektai“ – būtent renginių įgyvendinimą tiek viešosiose, tiek uždarose erdvėse.

 

Suprantame, kad kyla klausimų dėl šių projektų vykdymo, todėl informuojame Jus, jog visi suplanuoti renginiai turi būti atidėti iki kol Lietuvos Respublikoje galios karantino režimas. Apie bet kokį renginių atidėjimą Jūs turite informuoti Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) oficialiu raštu, ir papildomai el. paštu .

 

Projektus įgyvendinantys LKT nariai turi galimybę teikti prašymus NMA dėl projektų įgyvendinimo mokėjimo prašymų terminų nukėlimo, negrąžinant išmokėto avanso. NMA, gavusi minėtus prašymus ir įvertinusi, kad paraiškoje numatyta veikla negali būti vykdoma dėl paskelbto karantino, įsipareigoja leisti nukelti mokėjimo prašymų pateikimo terminus ir neprašyti grąžinti avanso, o projektams, kurių įgyvendinimo terminai baigiasi, taikyti išimtines aplinkybes ir nukelti projektų įgyvendinimo terminus 12 mėn. (informacija: https://www.nma.lt/index.php/naujienos/svarbu-igyvendinantiems-projektus-pagal-kpp-priemones/26330).

 

Taip pat papildomą informaciją galite rasti specialiai tam skirtoje Žemės ūkio ministerijos skiltyje „Dažnai užduodami klausimai koronaviruso metu“.

 

BŪKITE SAUGŪS IR SVEIKI!