BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


PROJEKTAS „Kaimo bendruomenių vaidmuo įgyvendinant Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą“

Projektą įgyvendina – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti aktyvesnį kaimo žmonių, ypatingai naujų kaimo plėtros dalyvių, įsitraukimą į kaimo plėtros procesus bei dalyvavimą Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos įgyvendinime, užtikrinti keitimąsi patirtimi ir gerąja praktika, skatinti kaimo plėtros dalyvių bendradarbiavimą bei per informacijos sklaidos užtikrinimą, gerinti KPP vertinimą.
Antrinis projekto tikslas – inicijuoti „iš apačios į viršų“ paremtą kaimo problemų sprendimą, atkreipti nacionalinės ir vietos valdžios dėmesį į gilėjančias kaimo ekonomines, infrastruktūros ir iš to kylančias socialines atskirties problemas, bei atkreipti Europos Sąjungos valdžios institucijų dėmesį į Lietuvos kaimiškojo regiono problemas.

Projekto veiklos:
1. Teminiai renginiai:
1.1. Apskritojo stalo diskusijos „Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos įgyvendinimo aktualijos“ (planuojama 10 renginių).
1.2. Vienos dienos konferencija „Bendruomenių vaidmuo ir patirtys įgyvendinant KPP“ (planuojama).
1.3. Tarptautinė vienos dienos konferencija „Lietuvos kaimo parlamentas (IV-oji sesija)“ (įvyko 2019 10 18).

      

2. KPP viešinimo akcijos:
2.1. KPP viešinimo akcija parodos „Inno panorama 2019“ metu (įvyko 2019 09 26-28).