BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


PROJEKTAS „Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklos virtualus turas“

Projektą įgyvendina – Alytaus profesinio rengimo centras.

Projekto tikslas – dalintis gerąja patirtimi apie Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonę „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ ir padidinti Alytaus rajono patrauklumą vietos gyventojams bei lankytojams. 

Projekto veiklos: Virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai.

Kurnėnų mokyklos statinių komplekso virtualus turas.

Projekto įgyvendinimo metu buvo sukurtas virtualus turas po mokyklą ir jos apylinkes, sumodeliuota reali vieta elektroninėje erdvėje, kuri susideda iš 3D panoraminių nuotraukų ir ryšių tarp jų. Siekiant užtikrinti autentiškesnį vaizduojamos vietos atkūrimą buvo naudojamas vietos planas, papildoma tekstinė ir garso informacija. Virtualaus turo pagalba galima susipažinti su naujam gyvenimui atgimusia, išeivio iš Lietuvos Lauryno Radziukyno, praturtėjusio Amerikoje, daugiau nei prieš 80 metų savo gimtojo Kurnėnų kaimo Alytaus rajone vaikams padovanota modernia mokykla. Mokykloje yra puikiai išsilaikiusių autentiškų interjero detalių, mokyklinių suolų, santechnikos įranga, parketas, natūralus linoleumas. Mecenatas savo gimtojo kaimo vaikams mokyklą statė iš pačių moderniausių to laikmečio medžiagų, rinkosi amerikietiškos kokybės technologijas ir įrangą.