BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


PROJEKTAS „Informavimo apie KPP priemones komunikacijos projektas“

Projektą įgyvendina – Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai

Projekto tikslas – pateikiant realius pavyzdžius parodyti visuomenei ir galimiems pareiškėjams kaimo vietovėse vykdomų žemės ir ne žemės ūkio veiklų rezultatus ir jų teikiamą naudą, taip pat geromis idėjomis, kuriomis bus pasidalinta vykdant komunikaciją socialiniame tinkle ir sukurtuose video filmukuose, skatinti galimus pareiškėjus teikti paramos paraiškas ir įgyvendinti projektus, finansuojamus iš KPP lėšų.

Projekto veiklos:

1. Komunikacija internetiniuose socialiniuose tinkluose ir kituose interneto šaltiniuose.

2. Audiovizualinė produkcija (sukurti 3 audiovizualinės produkcijos vienetai).

2.1. Ūkininkas apie mokymo(si) poreikį.

2.2. Mokytis patrauklu ir naudinga​.

Įgyvendinant projektą 12 mėn. buvo vykdoma komunikacija apie KPP priemones Žemės ūkio rūmų socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagaram“ paskyrose bei sukurti trys motyvaciniai filmukai iki 60 s trukmės, skatinantys paramos gavėjus pasinaudoti parama pagal KPP priemones ir prisidedantys prie KPP žinomumo.

Projektas tiesiogiai prisidėjo prie KPP gerųjų pavyzdžių ir informacijos sklaidos nacionaliniu mastu, naujų verslų ir darbo vietų kaime plėtros, ūkininkų įtraukimo į kaimo plėtros procesus ir aktyvesnio pasinaudojimo parama pagal KPP priemones, teigiamo KPP priemonių vertinimo ir užtikrinimo, buvo pasidalinta gerąja patirtimi ir praktika.