BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


PROJEKTAS „Audiovizualinės produkcijos, prisidedančios prie efektyvesnio KPP įgyvendinimo bioekonomikos, vandentvarkos, žemės ūkio inžinerijos, agronomijos, miškų ūkio (miškininkystės) sektoriuose, sukūrimas ir sklaida“.

Projektą įgyvendina – Vytauto Didžiojo universitetas

Projekto tikslas – skleisti žinią pagal KPP priemonių: „Žinių perdavimas ir informavimo veikla“, „Bendradarbiavimas“, „Techninė pagalba“, „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ įgyvendintas, įgyvendinamas bei galimas įgyvendinti veiklas.

Projekto veiklos:

1. Audiovizualinė produkcija:

1.1. Kaip idėjas paversti mokslu grįsta realybe, kuriančia tvarią ateitį.

1.2.Bioekonomika - ateities kryptis: mokslas darniam vystymuisi.

1.3. Technologijos, keičiančios miškininkystės sektorių.

 

1.4. Mokslo ir verslo sinergija, kurianti agrosektoriaus pažangą.

1.5. Mokslas, prisidedantis prie inžinerinių inovacijų.

Sukurtuose vaizdo klipuoses atskleidžiami Lietuvos regionų gerosios praktikos pavyzdžiai, pristatomos regionų vystymosi galimybės, mokslo ir verslo sąveika, pažymint ruošiamų išskirtinių žinių ir aukštos kvalifikacijos specialistų, diegiančių inovacijas bei kuriančių išmaniąsias technologijas verslui ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet didžiąja dalimi regionuose, reikšmę.