BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


PROJEKTAS „Renginių ciklas „Gerosios patirties (žinių ir praktikos) sklaida vietinių ūkinių gyvūnų augintojų ūkiuose prisidedant prie biologinės įvairovės saugojimo ir jos tausaus naudojimo““

Projektą įgyvendina – Lietuvos nykstančių ūkinių gyvūnų augintojų asociacija.

Projekto tikslas – tiesiogiai spręsti KPP Agrarinės aplinkosaugos programos „Nykstančių Lietuvos senųjų veislių gyvulių ir naminių paukščių išsaugojimas“ priemonės įgyvendinimo problemas, susijusias su paraiškų administravimu bei reikalavimų įgyvendinimu, aplankant ūkius kurie tiesiogiai dalyvauja šioje programoje. Ūkininkai dalinsis patirtimi ir praktika dėl nykstančių veislių auginimo su potencialiais programos dalyviais, kadangi su šiuo projektu siekiama populiarinti nykstančių veislių išsaugojimą ir auginimą. Taip pat bus skatinamas ūkininkų bendruomeniškumas, komandinis darbas.

Projekto veiklos:
1. Renginiai „Atviras ūkis“:
1.1. Renginiai „Atviras ūkis“ (įvyko 2 renginiai 2019 09 21 ir 2019 09 28, iš viso yra planuojama 10 renginių).

2. KPP viešinimo akcijos:
2.1. KPP viešinimo akcija Baltų vienybės dienos proga Kauno mieste (įvyko 2019 09 20).
2.2. KPP viešinimo akcija Baltų vienybės dienos proga Vilniaus mieste (įvyko 2019 09 22).