BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


PROJEKTAS „Kaimo plėtros 2014–2020 metų programos įgyvendinimo iššūkiai ir galimybės bei geroji praktika skatinant verslumą kaimo vietovėse“

Projektą įgyvendina – Lietuvos ūkininkių draugija.

Projekto tikslas – skatinti verslų kūrimąsi kaimo vietovėse bei aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose, pasinaudojant Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) paramos galimybėmis, dalintis gerąja patirtimi versle, gerosios praktikos pristatymo renginių metu bus skatinama naujus kaimo plėtros dalyvius įsitraukti į KPP įgyvendinimą.

Projekto veiklos:
1. Teminiai renginiai:
1.1. Apskritojo stalo diskusijos apie kaimo plėtros politiką bei KPP įgyvendinimą ir su tuo susijusią praktiką (planuojama).
1.2. Vienos dienos konferencija (planuojama).
1.3. Tarptautinė dviejų dienų konferencija apie KPP įgyvendinimą, iššūkius, problemas bei gerąją praktiką, skirta Baltijos šalių kaimo moterims (įvyko 2019 10 18-19).