BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Logo.jpg

Rugsėjo 13 d. vyko Lietuvos kaimo tinklo (LKT) organizuojamos dirbtuvės, skirtos projekto „Anglies kaupimo potencialo vertinimas Lietuvoje“ pristatymui. Projektą pristatė programos „Kurk Lietuvai“ ekspertės Gabija Tamulaitytė ir Aira Paliukėnaitė.

Renginys vyko nuotoliniu būdu, naudojantis MS TEAMS platforma.

Anglies kaupimo ūkininkavimo iniciatyvai sparčiai skinantis kelią į tvarių žemės ūkio praktikų viršūnę Europos lygmeniu, svarbu atsižvelgti į praktinius tokios iniciatyvos pritaikymo aspektus, užtikrinti papildomumo ir ilgalaikiškumo principų įgyvendinimą bei atsižvelgti į atsargumo ir reikšmingos žalos nedarymo principus tam, kad būtų išvengta neigiamo poveikio vietinei biologinei įvairovei ir ekosistemoms.

Projektas „Anglies kaupimo potencialo vertinimas Lietuvoje“ buvo įgyvendinamas 2022 m. kovo - rugsėjo mėnesiais. Pagrindinis projekto tikslas – parengti anglies kaupimo ūkininkavimo potencialo Lietuvoje vertinimą. Jau balandžio mėnesį buvo pasiekti tarpiniai projekto rezultatai – aprobuotas anglies kaupimo ūkininkavimo terminas lietuvių kalba ir atlikta esamos anglies kaupimo ūkininkavimo situacijos analizė.

Projekto „Anglies kaupimo potencialo vertinimas Lietuvoje“ įrašas:

Daugiau informcijos apie projektą galite rasti čia.

LKT komanda, skatina ir toliau aktyviai sekti naujienas apie būsimus renginius ir kitas aktualijas LKT svetainėje. Primename, kad jums kylančias idėjas ir Jūsų pasiūlymus dėl aktualių temų galima nuolat teikti LKT komandai. 

 

 

Nuotraukų galerija

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg