BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Be pavadinimo.jpg

„modernAKIS“ – tai naujas kuriamas projektas, skirtas pagerinti AKIS dalyvių gebėjimus panaudoti individualius organizacinius ir sisteminius išteklius, reikalingus pereiti prie nuoseklesnių, efektyvesnių ir modernesnių AKIS sistemų ir pereiti prie tvaresnio gamtos išteklių valdymo ir naudojimo žemdirbystėje ir miškininkystėje.

Įgyvendinant projekto veiklas siekiama sukurti Europos AKIS tinklą, sudarytą iš mažiausiai 1 000 pagrindinių AKIS veikėjų, įskaitant AKIS koordinavimo įstaigas, veikiančias visose Europos Sąjungos valstybėse narėse. Taip pat svarbu paminėti, kad kiekviena Europos Sąjungos valstybės narė turėtų savo šalies lygmens AKIS dalyvių sistemą.

AKIS apima žmones ir organizacijas (ūkininkus, miškininkus, ūkininkų ir miškininkų organizacijas ir kooperatyvus, patarėjus, tyrėjus, įmones, NVO ir kt.), kurie kuria, dalijasi ir naudoja žinias bei inovacijas žemės ūkyje ir tarpusavyje susijusiose srityse: kaimo vietovėse, vertės grandinėse, aplinkos apsaugoje, biologinės įvairovės išsaugojime.

„modernAKIS“ – svetainė.

Pirmasis „moderAKIS“ naujienlaiškis.