BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


746_e20481a9502bb118e1d2b08709694d89.jpg

Gruodžio 2 d. įvyko antrasis nuotolinis „LKT dirbtuvių“ susitikimas, kurio metu Lietuvos kaimo tinklo (LKT) Sekretoriato atstovai apžvelgė LKT aktualijas, pristatė Europos Komisijos iniciatyvos dėl „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ kūrimo eigą bei galimybes įsitraukti į šį procesą kiekvienam neabejingam kaimo vietovių ateičiai.

Šio virtualaus susitikimo metu taip pat buvo pristatytas Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos gerųjų projektų pavyzdžių atrankos procesas bei paskelbtos nominacijos, į kurias galima pretenduoti. Kvietimas teikti paraiškas dalyvauti atrankoje ir kita reikalinga informacija skelbiama LKT svetainėje, paraiškų priėmimas vyks iki gruodžio 20 d.

LKT Sekretoriato organizuojamas „LKT dirbtuvių“ susitikimas, kaip ir praėjusį kartą, vyko nuotoliniu būdu, naudojantis „Microsoft Teams“ programa.

LKT komanda dėkoja visiems dalyvavusiems ir kviečia dalintis idėjomis bei siūlyti temas būsimoms „LKT dirbtuvėms“! 

Nuotraukų galerija

  • Image 068.jpg
  • Image 271.jpg
  • Image 149.jpg