BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Tarptautinė EIP veiklos grupių kontaktų ir patirčių mugė 2023

2023 09 28 09:00 - 13:00 2023 09 27 09:00 - 19:30
kvietimas.png

EIP veiklos grupių kontaktų ir patirčių mugės tikslai:

  • sutelkti šalies ir tarptautines EIP veiklos grupes ir kviesti pasidalinti gerąja projektų įgyvendinimo patirtimi; 
  • išdiskutuoti prioritetines tyrimų kryptis ir poreikį žemės ūkio inovacijoms;
  • susitarti dėl naujų, partneryste grįstų, projektinių iniciatyvų.

Renginys yra nemokamas ir atviras visoms (naujoms ir projektus užbaigusioms) EIP veiklos grupėms bei visiems suinteresuotiesiems asmenims. 

Į renginį galite registruotis užpildę REGISTRACIJOS ANKETĄ.

Renginį organizuoja VDU Žemės ūkio akademija bendradarbiaudama kartu su Žemės ūkio žinių ir inovacijų sistemos klasteriu.

Daugiau informacijos apie renginį ČIA.

Konferencija „EIP veiklos grupių kontaktų ir patirčių mugė“ vykdoma pagal Kaimo tinklo projektą „Komunikacijos priemonių, skirtų didesniam visuomenės įsitraukimui ir informacijos sklaidai apie KPP, įgyvendinimas“ NR. PLKT-PV-23-1-00862- PR001. Priemonė finansuojama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“. Pr​ojektas remiamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.

Dokumentai