BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Finansiniai poreikiai ir žemės ūkio maisto sektoriai Lenkijoje (angl. Financial needs and agri-food sectors in Poland)

2021 05 11 10:15 - 13:30
7_fi compass.png

Europos Komisija (Žemės ūkio generalinis direktoratas, angl.  DG AGRI), bendradarbiaudama su Europos investicijų banku (angl. EIB), organizuoja virtualų seminarą. ES žemės ūkio komisaras Janusz Wojciechowski ir Lenkijos žemės ūkio ir kaimo plėtros ministras Grzegorzas Puda atidarys renginį. Jame pagrindinis dėmesys bus skiriamas finansinei aplinkai aptarti, kurioje veikia Lenkijos ūkininkai ir perdirbėjai.

Internetiniame seminare bus nagrinėjama Lenkijos bankų sistema, finansų įstaigos, susijusios su žemės ūkio ir žemės ūkio maisto produktų sektoriais, ir aptariama, kas šalyje yra siūloma kaip paskolos, garantijos ir įvairios finansinės schemos, pasitelkiant nacionalinį ir (arba) ES finansavimą.

Suinteresuotosios šalys ir nacionalinės valdžios institucijos taip pat dalinsis patirtimi dirbant su finansinėmis priemonėmis.

Registracija į renginį vyks iki gegužės 7 d.