BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


30 metų su LEADER ir pasiruošimas ateičiai – unikali LEADER kuriama pridėtinė vertė (angl. LEADER 30 years and preparing for the future – Delivering LEADER’s unique added value)

2021 06 03
6_ENRD.png

Europos kaimo plėtros tinklas (angl. ENRD) organizuoja virtualų seminarą, kuriame pagrindinis dėmesys bus skiriamas teigiamo ir ilgalaikio LEADER poveikio kaimo vietovėse aptarimui, taip pat bus diskutuojama, kaip ateityje būtų galima padidinti LEADER pridėtinę vertę įgyvendinant efektyvesnes partnerystes, vietos plėtros strategijas ir vietos projektus bei iniciatyvas pagal BŽŪP Strateginius planus.

Renginys skirtas vadovaujančioms institucijoms, nacionaliniams kaimo tinklams, mokėjimo agentūroms, VVG ir kitoms LEADER suinteresuotosioms šalims. Darbotvarkės projektas ir papildoma informacija  bus pateikta artimiausiu metu.