Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano pristatymas bei projektų vykdytojų ir paramą administruojančios agentūros bendradarbiavimo gerinimas
Projekto aprašymas
Pagrindinis projekto tikslas: pagerinti Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano įgyvendinimo kokybę, užtikrinti keitimąsi patirtimi ir gerąja praktika.
Specialieji projekto tikslai:
1. Išsiaiškinti, su kokiomis pagrindinėmis problemomis susiduria/ pasigenda inciatyvos strateginio plano projektų vykdytojai bendradarbiaudami su paramą administruojančia Agentūra (NMA).
2. Išanalizuoti bendravimo ir bendradarbiavimo praktika tarp projekto vykdytojų ir paramą administruojančios agentūros įgyvendinant 2014-2020 metų KPP ir 2023-2027 metų strateginį planą.
3. Viešinimo akcijų metu pristatyti pareiškėjams 2023-2027 metų strateginio plano priemones bei išsiaiškinti, kokie projektų vykdytojų lūkesčiai paramą administruojančiai agentūrai ir remiantis jų rekomendacijomis bei patirtimi, pateikti rekomendacijas ateičiai.
4. Renginių "Atviras ūkis" metu parodyti potencialiems pareiškėjams gerąją praktiką projektų įgyvendintų iš EŽŪFKP lėšų.
Projekto uždaviniai/siektini rezultatai:
1. Sukurti 6 vnt. audiovizualinės produkcijos (ne mažiau kaip 5 min trukmės) pagal skirtingas 4 SP priemones.
2. Suorganizuoti 4 viešinimo akcijas skirtinguose Lietuvos regionuose - Palangoje (Klaipėdos apskr.), Plungėje (Telšių apskr.), Radviliškyje (šiaulių apskr.) ir Kėdainiuose (Kauno apskr.).
3. Atrinkti edukatorius, vedėjus-moderatorius, kurie supažindins visuomenę su SP priemonėmis viešinimo akcijų metu.
4. Suorganizuoti 2 dviejų dienų renginius "Atviras ūkis" skirtingose Lietuvos regionuose - Druskininkų rajone (Alytaus apskr.) ir Pasvalio rajone (Panevėžio apsk.).
5. Viešinimo akcijų metu išsiaiškinti, kokia yra paramą administruojančios agentūros ir projektų vykdytojų bendradarbiavimo praktika ir problemos.
6. Po visų renginių, parengti rekomendacijas ir pateikti jas agentūrai dėl bendradarbiavimo tarp NMA ir projektų vykdytojų gerinimo.
Komunikacijos priemonės:
- Renginiai „Atviras ūkis“ (2 vnt.; 400 dalyvių);
- SP Viešinimo akcijos (4 vnt.; 360 dalyvių);
- Audiovizualinė produkcija (6 vnt.; ne mažiau 5 min trukmės).
Vieta (-os), kur bus įgyvendinamos projekto veiklos:
- Viešinimo akcijos bus įgyvendinamos Palangoje (Klaipėdos apskr.), Plungėje (Telšių apskr.), Radviliškyje (Šiaulių apskr.) ir Kėdainiuose (Kauno apskr.).
- Renginiai "Atviras ūkis" vyks Druskininkų rajone (Alytaus apskr.) ir Pasvalio rajone (Panevėžio apsk.).