BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


2023 12 14.jpg

Lietuvos kaimo tinklas (LKT) gruodžio 14 d. 14:00 val. organizavo LKT dirbtuves, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su šiais Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinių priemonių įgyvendinimo taisyklių ir kitų susijusių teisės aktų projektais:

1. „Lietuvos kaimo tinklas“ renginių komunikacijos priemonių taisyklių projektas.

2. Intervencinės priemonės „Trumpos tiekimo grandinės“ įgyvendinimo taisyklių projektas.

Pirmąjį pranešimą paruošė Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Europos Sąjungos paramos programų skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Ramelytė. Buvo pristatyti Lietuvos kaimo tinklo tikslai, bei apžvelgtos remtinos veiklos. Taip pat atkreiptas dėmesys, kokia yra galima paramos suma, atsižvelgiant į tai, kokias priemones nuspręs įgyvendinti pareiškėjai. Renginio dalyviams buvo pristatyti pareiškėjams ir projekto partneriams keliami reikalavimai, įsipareigojimai bei tinkamos finansuoti išlaidos. 

Antrąjį pranešimą parengė Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Programos LEADER ir kaimo plėtros skyriaus patarėja Nomeda Padvaiskaitė. Pranešimo metu, buvo pristatyta trumpos tiekimo grandinės samprata, jos reikšmė bei pagrindiniai tiekimo kanalai. Atkreiptas dėmesys į priemonei skiriamą finansavimą 2023-2027 m. bei pristatytas priemonės paraiškų surinkimo grafikas. Pranešėja priminė, kas gali tapti pareiškėjais, kokios sąlygos ir reikalavimai jiems keliami. 

Visus pristatytus teisės aktų projektus ir pranešimus galite rasti žemiau esančioje dokumentų skiltyje.

Renginio įrašas.

Lietuvos kaimo tinklas dėkoja visiems dalyvavusiems renginyje!