BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


23-02-2021_005.jpg

2021 m. vasario 23 d. vyko 9-asis LEADER pogrupio susirinkimas, kurio metu aptartas COVID-19 poveikis LEADER ir LEADER / BIVP įsitraukimo į ekonominių ir socialinių pandemijos sukeltų padarinių švelninimą.

Renginys taip pat suteikė galimybę pristatyti pogrupio narių apklausos rezultatus ir apsikeisti nuomonėmis apie pogrupio pasiekimus ir iššūkius, atsižvelgiant į jo dabartinį vaidmenį ir galimus ateities poreikius. Taip pat dalintasi pasirengimo LEADER / BIVP įgyvendinimui pereinamuoju laikotarpiu patirtimis valstybėse narėse.

Susitikimo metu LEADER pogrupio nariai buvo informuoti apie LEADER įgyvendinimo padėtį ir Komisijos iniciatyvas, susijusias su LEADER, bei apie ir planuojamas ENRD ryšių centro veiklas.

Susitikimo darbotvarkę, pristatymų medžiagą bei nuotraukas galite rasti čia.