BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


28337243_746622775535583_5542022412035584659_o.png

Tradicinis socialinio verslo ir socialinių inovacijų bendruomenės renginys sugrįžta gegužės 5 dieną!

Socialinio verslo forumas – jau 8 kartą gegužės 5 dieną organizuojamas tradicinis renginys, į vieną vietą kviečiantis socialinio verslo ir socialinių inovacijų atstovus, politikos formuotojus, akademikus ir susijusias institucijas, siekiant peržiūrėti socialinio verslo Lietuvoje aplinką, įvertinti praėjusius metus ir tolimesnes plėtros galimybes.

Socialinis verslas yra augantis judėjimas Lietuvoje – kasmet naujos organizacijos ar iniciatyvos kuria tvarius ir inovatyvius sprendimus, siekiant spręsti opiausias socialines ar aplinkosaugines problemas. Visuomenėje sąvokos atpažįstamumas taip pat auga – vis daugiau pristatome ir kalbame apie gerąsias praktikas, kasmet socialinio verso galimybės vis plačiau diskutuojamas akademinėje bendruomenėje. Tačiau vis dar turime gerinti aplinką pažangioms iniciatyvoms, atsižvelgiant į tai, kad paskutinieji 10 metų, per kuriuos socialinis verslas Lietuvoje augo, davė daug reikšmingų pamokų ir išryškino galimybes tobulėti.

2019 metais Lietuva gavo EBPO rekomendacijas ir pagrindinius uždavinius, į kuriuos reikia atsižvelgti, siekiant šalyje kurti tvarią aplinką socialinių verslų augimui. Aštuntasis Socialinio verslo forumas siekia įvertinti, ko pavyko pasiekti per paskutinius du metus ir kuriems uždaviniams vis dar reikia didesnio visų suinteresuotų šalių dėmesio. Forumo programa, atsižvelgiant į EBPO rekomendacijas, padalinta į 4 sesijas: socialinio verslo teisinis reglamentavimas, paslaugų perdavimas, poveikio matavimas ir socialinio poveikio investicijos.

Išsami renginio programa ir pranešėjai - http://socialinisverslas.lt/forumas/

Registracija į renginį – https://bit.ly/39xVhQS

Jau antrą kartą renginys vyks išskirtinai tik internetu. Renginio dalyvių skaičius nėra ribojamas, tačiau reikalinga registracija, tam, kad gautumėte visą informaciją apie renginio transliaciją.