BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


2_1.jpg

Naujos žinios ir inovacijos neatsiejamos nuo šiuolaikinio ūkininkavimo. Ūkininkai, miško valdytojai ir kaimo vietovėse veikiančios įmonės, norinčios nepraleisti naujovių ir pasinaudoti specialistų teikiamomis konsultacijomis, gali teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“.

Parama skiriama iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir valstybės biudžeto. Dokumentus dėl šios paramos Nacionalinei mokėjimo agentūrai bus galima teikti nuo lapkričio 20 d. iki gruodžio 21 d.

 

Numatoma pinigų suma priemonei 2020–2022 m.:

  • ūkininkams, jauniesiems ūkininkams ir kitiems žemės valdytojams – 167 945 Eur;
  • miško valdytojams – 64 500 Eur;
  • kaimo vietovėse veikiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms – 46 500 Eur.

Naujai patvirtintų 2014–2020 m. KPP priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos“ veiklos srities „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“ įgyvendinimo taisyklių esminis pokytis – susiaurintas konsultavimo temų spektras yra orientuotas į ES žaliojo kurso įgyvendinimą.

Didžiausia paramos suma vienam konsultavimo paslaugų gavėjui per KPP įgyvendinimo laikotarpį – 1 500 eurų (be PVM).

Konsultavimo paslaugų teikėjais yra patvirtintos dvi įmonės – VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba ir UAB „ART21“. Konsultavimo paslaugų gavėjas prisiima įsipareigojimą pasirinkti tik vieną konsultavimo paslaugų teikėją.

Pateikusiems paraiškas šiemet, konsultavimo paslaugomis būtina pasinaudoti per konsultavimo paslaugų teikėjų projekto įgyvendinimo laikotarpį (iki 2022 m. rugsėjo mėn. ).