BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


LTRV_image_2.jpg

2020 m. rugsėjo 7 d. Europos Komisija (EK) paskelbė viešąsias konsultacijas* su visomis suinteresuotomis pusėmis (t. y. plačiąja visuomene, įvairiomis organizacijomis, NVO ir kt.) dėl „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ kūrimo.

Primename ir dar kartą kviečiame sudalyvauti EK organizuojamoje apklausoje, kuri vyks iki 2020 m. lapkričio 30 d. (imtinai). Internetinį klausimyną rasite paspaudę šią nuorodą. Prisijungus, nustatymuose pasirinkite lietuvių kalbą.

Raginame suskubti ir išsakyti savo nuomonę!

Detalesnę informaciją apie EK iniciatyvą dėl „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ kūrimo rasite Europos kaimo plėtros tinklo (angl. European Network for Rural Development – ENRD) svetainėje paspaudę šią nuorodą.  

Apie „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ kūrimo eigą ir suinteresuotų grupių įsitraukimą į šį procesą informuosime nuolat, sekite naujienas.

* Viešosios konsultacijos sudaro galimybę visoms suinteresuotosioms grupėms išsakyti savo nuomonę dėl įvairių ES teisės aktų ir politikos priemonių aspektų prieš Europos Komisijai baigiant rengti pasiūlymus.