BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


pexels-photo-302440.jpeg

Pagal šias Taisykles pirmasis paraiškų rinkimas vyks 2020 m. gruodžio 1–30 d. Skiriama suma - 200 000 Eur.

Rengiant Taisyklių projektą buvo derinamasi su socialiniais partneriais. Pagrindinėmis šio įsakymo projekto nuostatomis (koncepcija) pasidalinta su LKT veiklos koordinavimo grupės nariais (2020 m. birželį) – buvo sulaukta pritarimo ir konstruktyvių pasiūlymų. Patikslintas ir išsamus nuostatų aprašymas, pristatytas KPP Programos valdymo komiteto posėdyje (2020-08-13), – komiteto pritarimas gautas. Taikytini komunikacijos projektų atrankos kriterijai pristatyti KPP Stebėsenos komiteto posėdyje (2020-09-03) – komiteto pritarimas gautas. Šių Taisyklių projektas derintas su plačiąja visuomene bei valdžios institucijomis 2020-09-30 — 2020-10-16.

Pagal Taisykles bus galima įgyvendinti keturias komunikacijos priemones:

Eil. Nr. Komunikacijos priemonė Galima paramos suma
1. Internetiniai seminarai (angl. webinars) iki 250 Eur vienam internetiniam seminarui
(maksimalus internetinių seminarų skaičius yra iki 10)
2. Komunikacija internetiniuose socialiniuose tinkluose ir kituose interneto šaltiniuose iki 500 Eur vienam veiklos mėnesiui
(veiklų įgyvendinimo trukmė pagal šią priemonę negali būti trumpesnė kaip 12 mėnesių)
3. Virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai iki 5 000 Eur
4. Audiovizualinė produkcija (pavyzdžiui: filmukai, laidos, interviu, virtualios realybės akiniams skirti įrašai). iki 15 000 Eur


Pateiktoms paraiškoms bus taikomi šie projektų atrankos kriterijai:

1. Komunikacijos projekte bus tikslingai prisidedama prie KPP priemonių žinomumo didinimo:
1.1. tikslingai prisidedama prie 4 ir daugiau KPP priemonių žinomumo didinimo – suteikiama 40 balų;
1.2. tikslingai prisidedama prie 3 KPP priemonių žinomumo didinimo – suteikiama 30 balų;
1.3. tikslingai prisidedama prie 2 KPP priemonių žinomumo didinimo – suteikiama 20 balų.
2. Pareiškėjas turi patirties vykdant komunikaciją tokiomis elektroninėmis priemonėmis, kurias ketina įgyvendinti šiame komunikacijos projekte (pagal Taisyklių 8 p.) – suteikiama 30 balų. Šio atrankos kriterijaus atitikčiai įrodyti gali būti nurodoma ne tik su kaimo plėtra susijusi komunikacija.
3. Komunikacijos projekte bus vykdoma gerosios patirties, įgyvendinant KPP, sklaida – suteikiama 30 balų.
Privalomasis mažiausias balų skaičius – 40 balų. Didžiausias galimas surinkti balų skaičius – 100 balų.

Didžiausia paramos suma vienam pareiškėjui negali viršyti 20 000 Eur, nepriklausomai nuo planuojamų įgyvendinti komunikacijos priemonių skaičiaus ir jų rūšių. Maksimali projekto įgyvendinimo trukmė yra iki 24 mėn.

Tikimės, jog šie projektai bus modernus ir savalaikis būdas viešinti KPP, skatinti visų visuomenės grupių įsitraukimą į kaimo plėtrą bei skatinti žinomumą apie tai.