BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Tiekėjams APDOVANOJIMAI (AKKA) 2022.png

Lietuvos kaimo tinklas (toliau - LKT) kviečia į 2022 metų Ateities kaimo kūrėjų apdovanojimus, kurių metu bus pristatyti ir apdovanoti Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 programos (toliau – KPP)  gerieji projektų pavyzdžiai ir jų sėkmės istorijos.

LKT Sekretoriato organizuojamas renginys vyks 2022 m. liepos 12 d. nuotoliniu būdu, naudojantis „Microsoft Teams“ programa. Renginio pradžia 10:00 val.

„Microsoft Teams“ programą galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą. Taip pat galite atsisiųsti „Microsoft Teams“ programėlės versiją, skirtą mobiliesiems telefonams.

Primename, kad dar 2021 m. pabaigoje vyko paraiškų dalyvauti KPP gerųjų projektų pavyzdžių atrankoje priėmimas. Paraiškas teikė Nacionalinė mokėjimo agentūra (toliau – NMA), Vietos veiklos grupių tinklas bei kitos ekspertinės institucijos, taip pat LKT nariai bei atskiri KPP paramos gavėjai. Iš viso pirmajame atrankos etape atrinkta daugiau nei 50 gerųjų projektų pavyzdžių pagal visas nominacijas.

Atrankoje buvo numatytos 5 nominacijos, atsižvelgiant į skirtingas KPP priemones:

  • „Pažangus verslas“ – apdovanojimas už naujovių diegimą ne žemės ūkio verslo srityje
  • „Pažangus ūkis“ – apdovanojimas už naujovių diegimą žemės ūkio srityje
  • „Inovacijų lopšys“ – apdovanojimas už mokslo ir žinių skatinimą, inovacijų kūrimą ir sklaidą žemės ūkio, miškininkystės ir kaimo plėtros srityse
  • „Drauge su gamta“ – apdovanojimas už aplinkai draugiškų metodų taikymą žemės ūkio, miškininkystės ir kaimo plėtros srityse
  • „Gerovės kūrėjai“ –  apdovanojimas už pažeidžiamų grupių įtrauktį skatinančių paslaugų kūrimą ir plėtrą

2-asis gerųjų projektų pavyzdžių atrankos etapas prasidėjo 2022 m. I ketv. Šiame etape visi atrinkti projektai buvo pristatyti gerųjų projektų pavyzdžių Darbo grupei, kurią sudarė kompetetingi ŽŪM ir NMA specialistai bei ekspertai. Darbo grupė gerųjų projektų pavyzdžių atrankos posėdžių metu atliko vertinimą pagal numatytus kriterijus ir, įvertinusi gautą informaciją, priėmė galutinį sprendimą dėl gerųjų projektų pavyzdžių atrankos laimėtojų eilės sudarymo paprastosios daugumos balsavimo būdu.

Lauksime Jūsų renginyje!