Visos naujienos
Kviečiame išsaugoti datą ir dalyvauti Europos Sąjungos žemės ūkio maisto produktų dienų renginyje (angl. EU Agri-Food days), kuris įvyks 2025 m. gruodžio 15–17 d., Briuselyje.
Europos maisto ir žemės ūkio užtikrinimas
Šis trijų dienų renginys suteiks jums galimybę užmegzti ryšius su ES žemės ūkio maisto produktų srities suinteresuotaisiais subjektais, ūkininkais, pilietine visuomene, akademine bendruomene ir politikos formuotojais. Būkite diskusijų apie naujausias politikos tendencijas, iššūkius ir galimybes ES žemės ūkio maisto produktų sektoriuje centre.
Šių metų programa apima sesijas šiais klausimais:
-
tvirta ir moderni BŽŪP apsirūpinimo maistu saugumui visoje ES užtikrinti,
-
didinti žemės ūkio maisto produktų sektoriaus atsparumą sprendžiant pasaulinius uždavinius,
-
strateginių mokslinių tyrimų ir inovacijų indėlį didinant konkurencingą ir atsparų aprūpinimą maistu,
-
žemės ūkio prisitaikymas prie aplinkos ir klimato iššūkių,
-
kito dešimtmečio ES žemės ūkio perspektyvų ataskaitą,
-
skaitmeninimas, dirbtinis intelektas ir inovacijos žemės ūkyje.
ES žemės ūkio maisto produktų dienų konferencijoje taip pat bus surengta paroda apie mokslinių tyrimų projektus, pagrindinius žemės ūkio duomenų portalus ir finansavimo galimybes.
Išsaugokite datą! Registracija prasidės netrukus.
Praktinė informacija
Kada / kur: 2025 m. gruodžio 15–17 d. / Briuselis, Belgija.
Tiesioginė transliacija internetu: 2025 m. gruodžio 15–17 d.
Dalyvavimui internetu išankstinės registracijos nereikia.
Organizatoriai: Žemės ūkio ir kaimo plėtros generalinis direktoratas.
Socialinė žiniasklaida: #EUAgriFoodDays
Apie ES žemės ūkio maisto produktų dienas
ES žemės ūkio maisto produktų dienos yra forumas, kuriame suinteresuotieji subjektai kartu su ūkininkais, ES politikos formuotojais, pilietine visuomene, verslo atstovais, analitikais ir skaitmeninių technologijų ekspertais aptaria Europos žemės ūkio perspektyvas, žemės ūkio rinkos tendencijas, apsirūpinimo maistu saugumą, tvarumą, skaitmenines technologijas ir duomenų srautus.
Ši metinė konferencija taip pat suteikia galimybę dalyviams apsvarstyti dabartinius ir būsimus iššūkius Europos žemės ūkio maisto produktų sektoriuje.
Daugiau informacijos apie renginį rasite šioje nuorodoje.
Ankstesni renginiai