BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


turiuversla-1.png

Greitu metu viešai startuos „Verslios Lietuvos“ socialinio verslo platforma: https://socialinisverslas.verslilietuva.lt/

Platformoje užsiregistravusiems nariams prieinami specialūs socialinio verslo mokymai, kurie paaiškins, kaip planuoti ir matuoti savo verslo socialinį poveikį. Mokymai suskirstyti į 6 dalis: problemos analizė, tikslinė grupė, pokyčio teorija, poveikio matavimas, rinka ir verslo modelis. Naudojimasis platforma nemokamas.

Kviečiame jus savo vidinės komunikacijos kanalais pasidalinti šia žinia su socialiniais verslais ir pakviesti juos užsiregistruoti.

Užsiregistravę papildys Lietuvos socialinių verslų duomenų bazę ir taip prisidės prie socialinio verslo koncepto ir savo veiklos žinomumo didinimo.

Kuo daugiau socialinio verslo – tuo mažiau problemų!

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el paštu: .