BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Blank 4 Grids Collage (1).jpg

Gegužės 16 d. Lietuvos kaimo tinklas kvietė į  „LKT dirbtuves“, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su investicijų į bioekonomikos verslus bei trumpųjų tiekimo grandinių intervencinių priemonių aktualijomis, taip pat daugiau sužinoti apie naują projektą – Trumpųjų maisto tiekimo grandinių mokymosi ir bendradarbiavimo elektroninę platformą www.maistograndine.lt.

Pirmojoje susitikimo dalyje Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Paramos verslui skyriaus vyr. specialistė Agnė Kvedarienė pristatė Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinės priemonės „Investicijos į bioekonomikos verslus“ įgyvendinimo aktualijas bei aktualius intervencinės priemonės taisyklių pakeitimus. Agnė atkreipė dėmesį intervencinės priemonės tikslus, tinkamumo gauti paramą sąlygas bei reikalavimus, paramos dydį, tinkamų bei netinkamų finansuoti išlaidų sąrašą, taip pat trumpai apžvelgė šiuo metu atliekamus įgyvendinimo taisyklių pakeitimus.

Antrojoje „LKT dirbtuvių“ dalyje buvo pristatytos tiek KPP, tiek SP Trumpų tiekimo grandinių priemonių įgyvendinimo taisyklės, priemonių įgyvendinimo aktualijos, taip pat susitikimo dalyviai buvo pakviesti pasižiūrėti Trumpųjų maisto tiekimo grandinių mokymosi ir bendradarbiavimo elektroninės platformos pristatymą. Pristatymus parengė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Programos LEADER ir kaimo plėtros skyriaus atstovės Nomeda Padvaiskaitė bei Jelena Dokudovič, kartu su elektroninės platformos kūrėjų komandos UAB „Rocket Science Baltics“ atstovais.

Renginio įrašą galite peržiūrėti čia: