BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


innovation days-banner-2021_0.png

Europos Komisija kviečia birželio 23-26 d. dalyvauti Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų dienų renginiuose. Šis kasmetinis renginys kasmet suburia politikos formuotojus, tyrėjus, verslo atstovus ir visuomenę bendroms diskusijoms apie mokslinių tyrimų ir inovacijų ateitį Europoje ir už jos ribų.

Renginio organizatoriai pažymi, kad diskusijų metu dėmesys bus skiriamas aptarti bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje galimybes bei iniciatyvas, taip pat jų svarbą, siekiant prisidėti prie Europos atsigavimo po pandemijos ir kuriant ekologiškesnę bei skaitmeniškai pažangesnę ateitį.   

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti Europos Komisijos interneto svetainėje: https://ec.europa.eu/research-and-innovation/en/events/upcoming-events/research-innovation-days.