BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


EK.jpg

2024 m. sausio 23 d. Komisija, atstovaujama už Europos žaliąjį kursą atsakingo vykdomojo pirmininko pavaduotojo Maroš Šefčovič ir žemės ūkio komisaro Janusz Wojciechowski, pateikė Europos Sąjungos žemės ūkio ir žuvininkystės ministrų tarybai informaciją apie strateginio dialogo dėl žemės ūkio ateities Europos Sąjungoje organizavimą.

Apie šį dialogą paskelbė Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen, siekdama depoliarizuoti diskusijas dėl žemės ūkio ir žaliosios pertvarkos. Dialogas bus pradėtas 2024 m. sausio 25 d.

Komisija pabrėžė, kad svarbu kovoti su poliarizacija, užtikrinti atvirą dialogą su sektoriumi ir kitais suinteresuotaisiais subjektais bei išlaikyti ūkininkų pasitikėjimą.

Komisija siekdama į diskusiją įtraukti visus maisto grandinės dalyvius, kad strateginis dialogas apimtų ne tik gamintojus ir perdirbėjus, bet ir kitus suinteresuotuosius subjektus, įskaitant pilietinę visuomenę, kvies savo nuomone apie naująją iniciatyvą pasidalyti Europos Komisijos svetainėje „Have your say“ (nuoroda bus aktyvuota artimiausiu metu).

Raginame visus būti aktyviais ir dalyvauti diskusijose.