BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


kvietimas.jpg

Lietuvos kaimo tinklas (LKT) balandžio 29 d. 10:00 val. kvietė į  LKT dirbtuves, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinės priemonės įgyvendinimo taisyklių projektu.

LKT dirbtuvėse buvo pristatytas intervencinės priemonės „Negamybinės investicijos, susijusios su biologinės įvairovės, buveinių, kraštovaizdžių atkūrimu ir išsaugojimu“ įgyvendinimo taisyklių projektas. Pranešimą paruošė Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Išmokų už plotus skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Smilgaitytė. Renginio dalyviams buvo pristatyti paramos aspektai, pareiškėjams taikomi reikalavimai, įsipareigojimai. Pranešėja, atkreipė dėmesį į svarbiausius paramos reikalavimus, bei maksimalią paramos sumą. Pasibaigus pristatymui, renginio dalyviai buvo pakviesti į diskusiją.

Renginio įrašas.

Renginio metu pristatytą medžiagą galite rasti žemiau esančioje dokumentų skiltyje.