BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Virtual meetingf.jpg

Lietuvos kaimo tinklas primena, kad svetainės kalendorius papildytas informacija apie 2021 m. gegužės mėnesį vyksiančius nuotolinius įvairaus formato renginius, organizuojamus tiek ES institucijų ir tarnybų, tiek tarptautinių organizacijų ar kitų suinteresuotųjų šalių.

Kviečiame, esant galimybei, sudalyvauti minėtuose nuotoliniu būdu organizuojamuose renginiuose. Atkreipiame dėmesį, kad organizatoriai dažnu atveju iš anksto nurodo tikslinę auditoriją ir pageidaujamą dalyvaujančiųjų indėlį (pvz., kai kviečiami tik tam tikros srities ekspertai ar konkrečių valstybės institucijų atstovai), tačiau daugybė renginių yra atviri visiems norintiems juose dalyvauti.

Tikimės, kad iš daugelio renginių rasite jus dominančių temų ir pasidalinsite savo patirtimi arba pagilinsite žinias konkrečiose su žemės ūkiu ir kaimo plėtros procesais susijusiose srityse.