BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Projektas „Galimybės jaunimui vystyti verslą kaime“

 

Projektą įgyvendina – Lietuvos kaimo turizmo asociacija

Projekto tikslas – prisidėti prie sėkmingo Kaimo plėtros programos įgyvendinimo žinomumo ir gerosios praktikos sklaidos, kuris tikimasi inspiruos visuomenę ir ypač jaunimą pagalvoti apie savo verslo kūrimą kaimo vietovėje.

Projekto veiklos:

1. Audiovizualinė produkcija (Projekto metu bus sukurti ir internete platinami bei transliuojami 3 vaizdo klipai (trukmė ~ 1,5 min.). Klipai bus publikuojami pareiškėjo svetainėje www.atostogoskaime.lt, Youtube platformoje, Facebook profiliuose atostogoskaime.lt ir Lietuvos kaimo turizmo asociacijos, Instagram profilyje atostogoskaime.lt, o taip pat bus perkamos talpinimo viešai internete ir transliavimo internete paslaugos, kad sukurta audiovizualinė produkcija taptų kuo labiau matoma ir atliktų savo paskirtį).

1.1. Kaimo turizmo sodyba „Žalioji stotelė“:

 

Anykščių rajone įsikūrusios kaimo turizmo sodybos „Žalioji stotelė“ šeimininkė Inga Kilčiauskienė pasakoja savo sėkmės istoriją. Ji 2017 m. pasinaudojo Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemone „Bendradarbiavimas“ (veiklos sritis „Parama smulkių ūkių bendradarbiavimui“) bei gavo finansavimą, kurio dėka įsigijo baidarių, kurios padėjo sėkmingai vystyti verslą ir padidinti klientų srautus.

1.2.Ekologinis kanapių ūkis „Šironija“:

Molėtų rajone įsikūrusio ekologinio kanapių ūkio „Šironija“ šeimininkas Andrius Šironas pasakoja savo sėkmės istoriją. Jis pasinaudojo Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemone „Ūkio ir verslo plėtra“ (veiklos sritis „Parama smulkiems ūkiams“) bei gavo finansavimą, kurio dėka įsigijo įrangą, padėjusią sėkmingai vystyti verslą, jį plėsti bei kurti naujus inovatyvius produktus.

1.3.Ekologinis kanapių ūkis „Mindaugo Grendos augalininkystės ūkis“:

Kaišiadorių rajone įsikūrusio augalininkystės ūkio šeimininkas Mindaugas Grenda pasakoja savo sėkmės istoriją. Jis pasinaudojo Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemone „Investicijos į materialųjį turtą“ (veiklos sritis „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“) bei gavo finansavimą, kurio dėka įsigijo ūkio techniką, kuri padėjo ženkliai padidinti darbo našumą ir efektyvumą.

Kaimo turizmo veikla bendradarbiavimo pagrindu geba apjungti net kelias veiklos sritis – apgyvendinimą, vietinį maistą, amatus, tautinį paveldą bei kitas teikiamas papildomas pramogas ar paslaugas kaimo vietovėje. Vaizdo klipuose pateikiamas Kaimo plėtros paramos (KPP) remiamų priemonių įgyvendinimas kaimo turizmo versle yra šviečiamoji ir informacinė medžiaga visuomenei, ypač jaunimui, kuris galėtų tokiu verslu užsiimti kaimo vietovėje.