BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Europos horizontas.png

2024 m. sausio 25 d. Kaune vyks programos „Europos horizontas“ informacinis-konsultacinis renginys, kurio metu Europos Komisijos atstovai pristatys programos „Europos horizontas“ galimybes Lietuvos pareiškėjams, atsakys į rūpimus klausimus bei su mokslo ir inovacijų bendruomene diskutuos apie Lietuvos pareiškėjams kylančius iššūkius. Renginio tikslas – skatinti Lietuvos atstovų dalyvavimą didžiausioje Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programoje „Europos horizontas“, suburiant mokslo įstaigų, verslo įmonių ir valdžios institucijų atstovus.

Tai pirmas tokio pobūdžio renginys programos „Europos horizontas“ įgyvendinimo laikotarpiu, kai Europos Komisijos atstovai atvyksta į Lietuvą ir tiesiogiai susitinka su pareiškėjais.

Renginio programa. Renginys – nemokamas, tačiau būtina registracija iki 2024 m. sausio 23 d. (imtinai).

Renginys vyks Kauno technologijos universiteto „Santakos“ slėnio konferencijų salėje, K. Baršausko g. 59, Kaunas.

Renginį inicijuoja Europos Komisija. Renginys vyks anglų kalba.

Organizatoriai: Lietuvos mokslo taryba, „Europos horizonto“ programos Nacionalinių kontaktinių asmenų (NCP) grupė.

Partneriai: Kauno technologijos universitetas.

Daugiau informacijos:

Aiga Jonele
„Europos horizonto“ Teisės ir finansų NCP
Tel. +370 608 90 667
El. p. tl.tml@elenoj.agia