BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


LKT dirbtuvės

2021 02 18 13:30 - 14:30
746_e20481a9502bb118e1d2b08709694d89.jpg

Vasario 18 d. įvyko pirmosios šiais metais „LKT dirbtuvės“. Nuotoliniame susitikime, subūrusiame daugiau nei 80 dalyvių, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas mokslo atstovų pristatymams apie tvarius sprendimus žemės ūkio srityje.

„LKT dirbtuvėse“ pranešimus skaitė Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos mokslo atstovai. Pirmoje „LKT dirbtuvių“ dalyje prof. dr. Vaclovas Bogužas dalyvius supažindino su naujosios no-till (liet. beariminės) technologijos ypatybėmis ir teikiama nauda, vėliau prof. dr. Rolandas Bleizgys pasidalino mokslinėmis įžvalgomis apie ūkinių gyvūnų laikymo, mėšlo ir srutų tvarkymo reikalavimų ypatumus bei galimus pažangius sprendimus.

Pristatytos temos sulaukė susidomėjimo, o susitikimo formatas dalyviams sudarė galimybę tiesiogiai užduoti klausimus, susijusius su praktinėmis aptartų naujovių įgyvendinimo galimybėmis ir išgirsti moksliniais įrodymais grįstus atsakymus.

Nors tokio turinio „LKT dirbtuvių“ susitikimas buvo pirmasis, tačiau gan didelis susidomėjimas minėtomis temomis ir aktyvus dalyvių įsitraukimas skatina ir ateityje skirti dėmesį žemės ūkio mokslo aktualijų sklaidai. Apie būsimus „LKT dirbtuvių“ susitikimus ir jų turinį informuosime, sekite naujienas.

Dokumentai