BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Foto prie straipsnio.png

Europos Komisijos (EK) Žemės ūkio generalinis direktoratas (angl. DG AGRI) parengė praktiniams seminarams organizuoti skirtą medžiagos paketą. Šie seminarai pavadinimu „Sveiki atvykę į mūsų kaimą“ skirti visoms suinteresuotosioms šalims, kurios norėtų prisidėti prie EK kuriamos „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos.

Seminaro paketą sudaro:

  • Seminaro scenarijus, kuriame pateikiama išsami informacija apie tai, kaip vesti seminarą (nuotoliniu būdu) ir organizuoti veiklas jo metu;
  • Powerpoint pristatymas, kurį seminaro moderatorius gali naudoti diskusijų organizavimui (atkreiptinas dėmesys, kad pristatymas turėtų būti pritaikytas prie konkretaus konteksto, konkrečios kaimo vietovės ir turėtų būti naudojamas šių virtualių seminarų rezultatams pažymėti);
  • Praktinėms užduotims atlikti ir seminaro rezultatams apibendrinti skirtos formos.

Seminarams skirtą medžiagos paketą galite rasti LKT svetainėje bei ENRD svetainės skiltyje „Ilgalaikė kaimo vietovių vizija“. Susisiekite su LKT Sekretoriatu (el. p.: ), jei planuotumėte organizuoti šiuos seminarus ar norėtumėte užduoti klausimų dėl pasirengimo jiems.