į pradžią
Naujienų registracija
Pranešk apie renginį
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2014-01-01
Is viso apsilankė: 1978124
Šiandien apsilankė: 257
Dabar naršo: 4
Kompensuojamos išlaidos dalyvauti Tinklo komiteto posėdžiuose 2011-12-21

Gerbiamieji, primename, kad Tinklo narių kelionės ir (ar) transporto nuomos išlaidas, susijusias su dalyvavimu Tinklo komitetuose, Tinklo darbo grupėse, Tinklo tarybos posėdžiuose, Tinklo sekretoriato, Ministerijos, Agentūros organizuojamuose renginiuose, susijusiuose su Tinklo veikla, galite kompensuoti iki 1 000 Lt, pagal Tinklo veiksmų programos VII kryptį.

Pagal šią kryptį, taip pat galite kompensuoti išlaidas, susijusias su dalyvavimu Europos Komisijos, Europos kaimo plėtros tinklo, kitų šalių narių nacionalinių kaimo tinklų organizuojamuose renginiuose, jeigu Jūsų dalyvavimas yra susijęs su kaimo plėtros programų įgyvendinimu, šios išlaidos siekia iki 2 000 Lt. Teikiant mokėjimo prašymą šioms išlaidoms kompensuoti, pareiškėjas privalo pateikti kvietimą dalyvauti renginyje ir renginio darbotvarkę.

Prašome atkreipti dėmesį, kad VII veiksmų programos krypties išlaidoms kompensuoti ar prašant avanso, reikia pildyti paramos paraišką su mokėjimo prašymu (Įgyvendinimo taisyklių 3 priedas). Teikiant paramos paraišką su mokėjimo prašymu Jus turite galimybę kompensuoti jau patirtas išlaidas ir prašyti avanso, jeigu dar nesate išnaudoję viso šiai Veiksmų programos krypčiai skirto limito (3 300 Lt). Avanso prašyti, galite tik vieną kartą, paskui yra kompensuojamos tik patirtos išlaidos.

Tuo atveju, jeigu Agentūrai pateikėte paramos paraišką su mokėjimo prašymu ir nurodėte, kad prašote avanso (iki 50 proc.) per 3 mėnesius patirtas išlaidas turite deklaruoti mokėjimo prašyme (Įgyvendinimo taisyklių 5 priedas) ir pateikti jį Agentūrai.

Tuo atveju, jeigu Agentūrai pateikėte paramos paraišką su mokėjimo prašymu ir nurodėte, kad siekiate kompensuoti patirtas išlaidas, atskiras mokėjimo prašymas yra neteikiamas.

Tinklo įgyvendinimo taisykles ir jų priedus rasite pagal nuorodą http://www.kaimotinklas.lt/veiksmu-planas-32/Lt/ rubrikoje 2011 m. veiksmų plano įgyvendinimas.

Primename, kad šios išlaidos tinkamos iki 2012 m. Veiksmų plano įsigaliojimo dienos. Galutinis mokėjimo prašymo pateikimo terminas negali būti vėlesnis nei iki ateinančių metų sausio 31 d.
 
 
 
© Žemės ūkio ministerija. Įmonės kodas: 188675190 / PVM mokėtojo kodas LT886751917
Mūsų adresas: Gedimino pr.19 (Lelevelio g.6), LT-01103 Vilnius
Ministerijos priimamasis: tel. +370 (5) 239 11 11 , faks. +370 (5) 239 12 12 , el. paštas: zum@zum.lt
Duomenys apie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministeriją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Sprendimas: iTo