į pradžią
Naujienų registracija
Pranešk apie renginį
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2014-01-01
Is viso apsilankė: 1666030
Šiandien apsilankė: 1058
Dabar naršo: 3
Jūs esate: Kontaktai
Kontaktai

Pareigos Vardas, Pavardė Telefono nr. El.paštas
Alternatyviosios veiklos skyriaus vyr. specialistė Ilona Javičienė (8 ~ 5) 239 8416 Ilona.Javiciene@zum.lt
Alternatyviosios veiklos skyriaus vyr. specialistas Mantas Blinstrubas (8 ~ 5) 239 1274 Mantas.Blinstrubas@zum.lt
Alternatyviosios veiklos skyriaus vyr. specialistas Simonas Pusvaškis (8 ~ 5) 239 8476 Simonas.Pusvaskis@zum.lt
Alternatyviosios veiklos skyriaus vedėja Inga Venciulytė (8 ~ 5) 239 1266 Inga.Venciulyte@zum.lt
Kaimo plėtros departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Palionis (8 ~ 5) 239 1026 Mindaugas.Palionis@zum.lt
Kaimo plėtros departamento direktorė Vilma Daugalienė (8 ~ 5) 239 1020 Vilma.Daugaliene@zum.lt
 
 
 
© Žemės ūkio ministerija. Įmonės kodas: 188675190 / PVM mokėtojo kodas LT886751917
Mūsų adresas: Gedimino pr.19 (Lelevelio g.6), LT-01103 Vilnius
Ministerijos priimamasis: tel. +370 (5) 239 11 11 , faks. +370 (5) 239 12 12 , el. paštas: zum@zum.lt
Duomenys apie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministeriją yra kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Sprendimas: iTo